Obozy z językiem angielskim są podzielone na dwie części

Chcesz już teraz wybrać odpowiednie obozy z językiem angielskim? Jeśli zdecydujesz się wraz ze swoim dzieckiem na ofertę Kogis, to będziecie zadowoleni. W końcu te zajęcia są profesjonalne. Dodatkowo odpowiednio podzielone. Na co konkretnie? Jak przebiegają poszczególne części? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w ramach poniższego poradnika.

Co dzieje się w trakcie części szkoleniowej?

Kogis to bardzo doświadczona i często nagradzana firma, która od wielu lat działa w ramach branży turystycznej. Warto zaznaczyć, że jest to podmiot, który zapewnia dużo opcji. I to przez cały rok. Na stronie kogis.pl masz na to „dowody”. Warto wiedzieć, że coraz chętniej są selekcjonowane właśnie obozy z językiem angielskim. Są one podzielone zaś na dwie części. Pierwsza z nich to tak zwana część szkoleniowa. Jak obozy z językiem angielskim wyglądają w przypadku najmłodszych? Tutaj nie ma klasycznej nauki. Całość polega zaś na zabawie. Na szczęście eksperci z Kogis wiedzą, jak to wszystko zorganizować, by było efektywnie. Ta forma nauczania jest zaś skuteczna. Warto o tym wiedzieć. Jak zaś wyglądają obozy z językiem angielskim w przypadku młodzieży? Nastolatkowie mają już lekcje i warsztaty.

W obu przypadkach zajęcia są przeprowadzane przez doświadczonych, bardzo wykwalifikowanych nauczycieli, którzy zostali starannie wybrani przez Kogis. Co ma jeszcze tutaj spore znaczenie? To, że lekcje i warsztaty językowe w dużej mierze polegają na zabawie. Jest zatem sporo śmiechu itp. A taka fajna atmosfera także ma znaczenie, jeśli chodzi o zdobywanie nowych kwalifikacji.

Jak wygląda część rekreacyjna?

Należy zaznaczyć, że obozy z językiem angielskim organizowane przez Kogis są bardzo umiejętnie podzielone. Mamy część szkoleniową, ale nie tylko. Poza tym nie brakuje czasu na zabawę. Zarówno w przypadku najmłodszych pociech, jak i tych nieco starszych. Firma turystyczna Kogis zatroszczyła się tutaj o rozmaite zagadnienia. Warto zaznaczyć, że obozy z językiem angielskim są zaś bardzo szczegółowo opisane. Wystarczy tylko wejść na kogis.pl i wybrać odpowiedni dział. Co dzieje się w ramach części rekreacyjnej? Między innymi są organizowane spacery po plażach, obok jezior itp. Trzeba zaś wiedzieć, że te obozy językowe są urządzane w rozmaitych miejscach. Nad morzem, jeziorem, czasami także w górach. Nie brakuje również pieszych wycieczek itp. Generalnie fachowcy z Kogis dbają zatem nie tylko o kwestie edukacyjne, ale także o ruch i aktywność na świeżym powietrzu. Więcej o tym temacie znajduje się na przykład tutaj https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/z-jezykiem-angielskim/.

Co jeszcze dzieje się na obozach?

Bardzo popularne są gry terenowe. Dzięki temu można poczuć smak rywalizacji w duchu fair play. Poza tym obozy z językiem angielskim to również rozmaite imprezy integracyjne. Chodzi tutaj o dyskoteki, wspólne ogniska itp. Co ważne, wychowawcy z Kogis dbają o to, by było nie tylko fajnie, lecz przede wszystkim bardzo bezpiecznie.