Stojak rowerowy chwytak

Przy moim rowerze było ostatnio dużo do roboty musiałem powymieniać trochę części, więc postanowiłem poszukać jakieś dobrego stojaka rowerowego który by spełniał moje oczekiwania. Poszperałem trochę i zdecydowałem się na chwytaka ponieważ posiada on uchwyt montażowy a z drugiej strony znakomicie spełnia role stojaka. Przechodząc do rzeczy, zapłaciłem za niego 150zł i musze szczerze przyznać że to były dobrze wydane pieniążki.

Jeżeli ktoś chce pomajsterkować przy swoim rowerze i wie jak nie wygodnie pracuje się gdy rower trzeba cały czas obracać, przekręcać czy też podnosić to taki stojak jest właśnie dla was. Całe wykonanie jest z bardzo mocnej stali na czterech podstawach, dzięki czemu wszystko jest stabilne i masywne. Nie musimy martwić się że nasz rower jest za duży czy też za ciężki bo tak też może być, stojak jest na tyle przemyślany że posiada regulację wysokości co za tym idzie możemy podpiąć bez żadnych przeszkód malutki rowerek naszej córeczki czy też dużą kolarzówkę, maksymalny ciężar jaki możemy na niego powiesić to 70kg więc proszę sobie wyobrazić jak sztywna i mocna jest to konstrukcja. W czasie serwisu roweru zdarzają się sytuację że trzeba być po obu stronach roweru jednocześnie, ale nie bójcie się nie musicie wstawać i przestawiać całego stojaka wraz z rowerem, konstruktorzy pomyśleli i w miejscu gdzie nasz stojak trzyma ramę jest możliwość obrotu 360 stopni więc bez wstawania i fatygowania się w przestawianiu roweru naprawić co trzeba z jednego miejsca.

Nie chciałbym żeby ktoś mnie źle zrozumiał ale mówiąc o pełnym obrocie tego uchwytu mam również na myśli to że możemy również manewrować do góry czy w dół więc postawić rower na stojaku możemy pod każdym możliwym kontem. Dodatkowo poniżej regulacji, stojak został wyposażony w bardzo praktyczny schowek na narzędzia który w spełnia swoje zadanie bo przecież szukanie kluczy po całym pomieszczeniu doprowadza nie jedną osobę do białej gorączki. Do całego zestawu dołączona została instrukcja co mnie bardzo rozbawiło, ponieważ montaż jest tak prosty że z pewnością każdy sobie poradzi no ale wiadomo instrukcja musi być. Jako szczęśliwy posiadacz , serdecznie zachęcam do zakupu i przetestowania ponieważ 150zł to nie jest majątek a dostajemy naprawdę godny polecenia stojak.

Źródło – stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej