Szybka pożyczka na dowód

Przejściowe kłopoty finansowe mogą spotkać każdego z nas, a szybkie znalezienie potrzebnej gotówki może stanowić jeszcze większy problem. Zazwyczaj w tym celu udajemy się do banku, w którym mamy konto, ale otrzymanie w nim kredytu wymaga spełnienia wielu warunków. Przede wszystkim trzeba przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach, a jeśli nie mamy pozytywnej historii kredytowej, to najczęściej odchodzimy z przysłowiowym kwitkiem. Jedynym rozwiązaniem, z jakiego można w takiej sytuacji skorzystać, jest szybka pożyczka, popularna i znana wszystkim chwilówka.

Gotówka na jasnych i uczciwych zasadach? – Szybka pożyczka – www.proficredit.pl

Oferują ją liczne firmy i instytucje finansowe, których biura można już znaleźć praktycznie w każdym większym mieście. Jest to obecnie najlepszy i jednocześnie najszybszy sposób na odzyskanie utraconej płynności finansowej i z roku na rok zyskuje on coraz więcej zwolenników. Największą jego zaletą jest oczywiście ograniczenie do niezbędnego minimum formalności, które trzeba spełnić. Nie są wymagane żadne pisemne zaświadczenia z zakładu pracy czy dokumenty poświadczające prowadzenie działalności gospodarczej. Szybka pożyczka jest dostępna dla każdej osoby pełnoletniej, która może wylegitymować się dowodem osobistym. Składa ona jedynie ustne oświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych miesięcznych dochodów, a dane te są przez pracownika danego biura przesyłane do dalszej akceptacji. Nie jest również sprawdzana historia kredytowa klienta, a przeszkody nie stanowi nawet wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Zazwyczaj czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza 30 minut i jeśli jest ona pozytywna, to wystarczy już tylko podpisać stosowną umowę i pieniądze szybko trafiają na wskazane w niej konto.

Szybka pożyczka jest także oferowana za pośrednictwem nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej, dzięki czemu można ją wziąć, nie wychodząc z domu. Wybiera się po prostu kwotę pożyczki, czas kredytowania, a wszelkie niezbędne dokumenty są dostarczane do domu klienta przez kuriera, który odbiera ich podpisaną kopię.

Źródło artykułu:

http://www.iap.pl/index.html?id=wiadomosci&nrwiad=977660
http://www.mf.gov.pl/web/bip/ministerstwo-finansow/wiadomosci/aktualnosci/ministerstwo-finansow2