Namioty na każdą okazję

 Pora letnia sprzyja organizowaniu wszelkich imprez plenerowych lub ogrodowych. Oczywiście w naszym klimacie nie zawsze można liczyć na słoneczną pogodę. W niektórych miesiącach bywa sporo opadów. Nawet wysoka temperatura nie jest gwarantem, że w końcu trochę nie pokropi. Dlatego właśnie namioty bankietowe znalazły tylu zadowolonych użytkowników. Namioty, które przydają się podczas imprez na wolnym powietrzu, zbudowane są z takich materiałów i tak są skonstruowane, że ich montaż nie stanowi żadnego problemu. Namioty można zakupić lub wypożyczyć i za każdym razem klient otrzyma fachową pomoc w rozkładaniu i składaniu.

 Namioty bankietowe swoją estetyką wykonania przyciągają wzrok i zazwyczaj są ozdobą niejednego tarasu czy ogrodu. Istniej możliwość wydrukowania na nim różnych treści reklamowych, przez co może on się stać nośnikiem marki. Namioty bankietowe najczęściej wykorzystywane są na eventach, a także przy okazji najróżniejszych festynów, w czasie dni miast czy podobnych świąt. Niejednokrotnie namioty tego typu używane są przy okazji wesel w porze letniej a także podczas świętowania Komunii. Namioty bankietowe również sprawdzają się przy okazji imprez handlowych, gdzie istnieje konieczność ekspozycji artykułów żywnościowych. W takich przypadkach nie zawsze jest możliwość pomieszczenia pod dachem wszystkich wystawców. Dlatego namioty dobrane odpowiednia do potrzeb, są dobrym rozwiązaniem.

 Nieco mniejsze rozmiary niż namioty bankietowe, mają namioty ogrodowe. Są pewną alternatywą dla altan i parasoli a przede wszystkim bardziej funkcjonalną. Namioty produkowane przez firmę Vitabri http://www.vitabri.pl/namioty-bankietowe , charakteryzuje wysoka praktyczność z jednoczesnym pięknem. Każdy klient, dla którego ważna jest jakość i estetyka, znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednak firma Vitabri to nie tylko namioty bankietowe, eventowe czy ogrodowe. To również wyroby przeznaczone dla innego typu odbiorców. Jednym z przykładów są namioty z nadrukami reklamowymi klubów, obsługujące wszelkie zawody sportowe. Takie namioty zapewniają ochronę sprzętu i ekip podczas zawodów. Odpowiednie oznakowanie poprawia rozpoznawalność a dodatkowo jest formą świetniej reklamy.

 Innym przykładem produktu firmy są namioty spawalnicze. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wykonywania robót pod gołym niebem, na przykład przy budowie rurociągów. Prace takie nie mogą być wykonywane przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Nikt nie wyobraża sobie spawania podczas deszczu czy śniegu. Namioty doskonale zabezpieczą sprzęt i załogę na dodatek mogą być szybko przemieszczane wraz z postępem robót. Do prac ogólnobudowlanych przeznaczone są również namioty budowlane. Przydatne wszędzie tam, gdzie trzeba ochronić maszyny, składy materiałów czy ekipy pracujące.

 Jeśli chodzi o tekstylia, to firma współpracuje z uznanymi dostawcami tkanin poliestrowych, PCV i akrylowych. Dostępne są one w szerokiej gamie kolorystycznej i są  wodoodpornie oraz odpornie na promieniowanie UV, wskutek czego kolory nie blakną. Większość tkanin ma również certyfikat gwarantujący trudnopalność. Nadruki na tkaninach wykonywane są metodą UV, sublimacji, cyfrową i termotransferu.

 Firma Vitabri sprzedając i wypożyczając namioty od lat, najlepiej wie jakiego rodzaju wyroby sprawdzą się w konkretnej sytuacji. Najlepiej przed planowanym zdarzeniem zapytać o zdanie tych, którzy cały czas są w temacie. Kompetentni pracownicy firmy po przeanalizowaniu takich danych jak: liczba uczestników, rodzaj imprezy czy ukształtowanie tereny, na pewno znajdą optymalne rozwiązanie.

 

 

  • bawariamotors.pl/mini/nowe-samochody/mini-clubman/