Wieczór kawalerski – pomysły na spędzenie go w męskim gronie

W ferworze przygotowań do ślubu, w których coraz częściej uczestniczy także pan młody, warto zapewnić sobie odrobinę rozrywki i relaksu. Idealnym momentem na to jest wieczór kawalerski, który tradycyjnie organizuje świadek pana młodego lub inna, bliska osoba. Pomimo powszechnej dostępności do różnego rodzaju rozrywek organizator często staje przed trudnym wyzwaniem, jakim jest wybór atrakcji na ten wieczór. Co zrobić, żeby wszyscy goście bawili się szampańsko do samego rana, a pan młody do końca życia zapamiętał swój przysłowiowy ostatni wieczór wolności?

Wyjazd za miasto

Niektórzy panowie stawiają na rozrywki poza miejscem stałego zamieszkania. Decydują się wyjechać gdzieś, gdzie jest spokojnie i można zaczerpnąć świeżego powietrza albo wręcz przeciwnie, w gwarne i tętniące życiem miejsce. Osobom preferującym pierwszy sposób spędzania wieczoru kawalerskiego polecane są jeziora, góry lub morze. Tymczasem wielbiciele nocnego życia powinni wybrać raczej większe miasta, w których dopiero po zachodzie słońca można się naprawdę dobrze bawić. Nie mniej istotne niż miejsce, w którym odbędzie się wieczór kawalerski jest dobre zaplanowanie dnia, w tym wszelkich rozrywek. Warto pamiętać, że ich wybór powinien być podyktowany tym, co tak naprawdę lubi pan młody i jak chciałby spędzić czas. 

Wieczór w spa

Jeszcze do niedawna dbanie o siebie było domeną kobiet, jednak z czasem stało się także ulubionym zajęciem mężczyzn. Wyjazd do spa nie to nie tylko zafundowanie sobie kilku zabiegów, ale również możliwość relaksu dzięki różnego rodzaju masażom. Wiele salonów spa przygotowało specjalne pakiety na wieczór kawalerski, dzięki którym panowie mają zagwarantowane nie tylko szereg zabiegów dostosowanych do ich potrzeb, ale także poczęstunek, szampan czy basen na wyłączność.

A może wieczór w klubie?

Impreza kawalerska niegdyś oznaczała wyjście do klubu, później jednak tradycja ta zaczęła być coraz bardziej przełamywana, głównie ze względu na niską jakość usług świadczonych w tego typu miejscach. Tymczasem nie musimy już martwić się o to, że impreza utrzymana będzie na niskim poziomie, jeżeli tylko wybierzemy odpowiedni klub, w którym możemy bawić się przez całą noc. Dobrym pomysłem jest wyjście do klubu New Orleans Gentelmen’s Club, w którym najwyższa jakość świadczonych usług zaskoczyła niejednego uczestnika wieczoru kawalerskiego. Klub nocny znajduje się w Warszawie, jednak warto wybrać się niego również wtedy, gdy mieszkamy spoza stolicą. Dzięki temu mamy możliwość połączenia wyjazdu poza miasto z przeżyciem niezapomnianego wieczoru, jedynego takiego w życiu. Usługi dostępne w klubie osiągają bardzo wysoki, europejski poziom. Jest to bowiem miejsce dla prawdziwych dżentelmenów, którzy doskonale wiedzą, czego chcą.

Pakiety w odpowiedniej cenie

Wiele osób uważa, że wieczór kawalerski spędzony w stolicy musi kosztować bardzo dużo. Tymczasem New Orleans Gentelmen’s Club przygotował dla swoich gości różnego rodzaju pakiety, dzięki czemu możemy wybrać taki, który będzie dostosowany do zasobności naszego portfela. Ponadto istnieje możliwość doboru własnych atrakcji i rozrywek, jakie ma zapewnić klub. Na głodnych wrażeń panów czeka tam także restauracja, w której zasmakujemy wspaniałych dań i spróbujemy różnego rodzaju alkoholi. Restauracja, tak jak i klub, jest czynna przez całą noc. Dowiesz się więcej na stronie z ofertą.

Wieczór kawalerski spędzony w towarzystwie bliskich osób i alkoholu to najczęściej spotykana sytuacja. Tymczasem warto uczynić wszystko, aby nie była to jedynie kolejna impreza w domu, a naprawdę niezapomniany i pełen wrażeń wieczór.