Czy warto zdecydować się na lifting twarzy?

Lifting twarzy, mimo że jest zabiegiem inwazyjnym, może przynieść wiele korzyści. Trzeba brać pod uwagę jednak wszystkie za i przeciw i oszacować, czy jest się gotowym na podjęcie ryzyka związanego z tym zabiegiem. Co ciekawe – komplikacje po zabiegu pojawiają się bardzo rzadko, głównie występują w sytuacji, gdy osoba, która zdecydowała się na lifting twarzy, nie stosuje się do zaleceń lekarskich. Poruszając temat komplikacji, to warto wspomnieć, że czas leczenia się ran po zabiegu liftingu oscyluje od 14 do 18 dni i w tym czasie należy również być w kontakcie z lekarzem.

Jakie korzyści przynosi lifting twarzy?

Jednym z powodów, dla którego ludzie decydują się na lifting twarzy, jest przede wszystkim chęć odświeżenie swojego wyglądu. Odpowiednie naciągnięcie i wygładzenie skóry twarzy oraz szyi daje bardzo dobre efekty, pozwalające na zniwelowanie zmarszczek. W przypadku osób, które szczególną uwagę przykładają do swojej urody, może to być jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów. Należy zwrócic uwagę, iż lifting twarzy jest zabiegiem, którego efekt utrzymuje się spokojnie od 8 do 10 lat, po kilkunastu latach zabieg może  być powtarzany by móc zachować nieustannie świeży wygląd. Zwyczajowo lifting twarzy pozwala na zachowanie dobrego wyglądu na lata. Przed samym zabiegiem warto wsłuchać się w informacje uzyskane od chirurga plastycznego oraz zespołu medycznego, który będzie realizował zabieg. Zespół posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Innym wartym podkreślenia warunkiem jest doświadczenie samego chirurga przeprowadzającego operację. Doświadczenie liczone w latach oraz specjalizacji. Inną wiedzę ma chirurg po akademii medycznej i stażu a inną doświadczony chirurg plastyczny specjalizujący się w operacjach liftingu jak dr Monika Grzesiak http://klinikagrzesiak.pl/dr-monika-jachna-grzesiak/

Dlaczego warto zdecydować się na lifting twarzy?

Należy z całą stanowczością stwierdzić, iż zabieg ten jest skuteczny i pozwala w sposób zauważalny znacząco poprawić wygląd. Wygładzona skóra wygląda nie tylko świeżej, lecz także zdrowej. Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Dobry wygląd pozwala również na utrzymanie dobrego samopoczucia. Wiele osób decydujących się na lifting twarzy właśnie z wyżej wymienionego powodu decyduje się na zabieg. Względy medyczne i estetyczne to jedna sprawa, jednakże troska o własne samopoczucie to druga kwestia, wcale  drugorzędna. Mimo faktu, iż lifting twarzy jest zabiegiem inwazyjnym, rzadko występują różnego rodzaju komplikacje. Stosowanie się do zaleceń lekarskich pozwala na szybki powrót do pełni zdrowia, im szybciej ustąpi obrzęk po zabiegu, tym szybciej blizny po nim staną się niewidoczne.

  • bawariamotors.pl/bmw/nowe-samochody/bmw-serii-5-limuzyna/