Naturalna koloryzacja włosów

koloryzacja-wlosowWspółcześnie żyjące Polki, kiedy stają się dorosłe, przeważnie decydują się na farbowanie włosów. Nic w tym dziwnego, mnogość dostępnych produktów w drogeriach sprawia, że możemy sobie pozwolić na dowolne odcienie. Jednak klasyczna koloryzacja włosów nie jest obojętna dla ich kondycji, nawet jeśli wybierzemy najdroższą farbę. Jeżeli nie chcesz, aby twoje włosy oblepiały chemikalia, powinnaś wybrać farby ziołowe.
Każdy z nas słyszał o hennie, która kojarzy się z orientalnymi tatuażami tymczasowymi. Jest to jednak również główny składnik farb, które ostatnio są coraz bardziej popularne. Bowiem panie zaczynają być świadome szkodliwego wpływu sztucznych substancji na skórę ich głowy. Koloryzacja włosów farbami ziołowymi, jeśli przeprowadzona prawidłowo, zapewnia taką samą głębię barw jak przy farbach tradycyjnych. Mało tego, barwnik naturalny wnikając w strukturę włosa, zamiast niszczyć dodatkowo go wzmacnia. Jest to również idealna opcja dla alergików, którzy nie mogą sobie pozwolić na aplikację chemii w skórę głowy. Obecnie na rynku znajduje się wiele marek farb ziołowych, warto wybierać te o najkrótszym składzie. Farbowanie z pomocą henny należy powtarzać co 1,5 miesiąca, farba kryje również siwe włosy.
Jeżeli nie chcesz, aby każdorazowa koloryzacja włosów niszczyła je, skorzystaj z farb ziołowych. Ich cena jest zbliżona do zwykłych farb, kryją bardzo dobrze, dodatkowo odbudowując strukturę włosa. Ich składniki nie są testowane na zwierzętach, są ekologiczne, biodegradalne oraz odpowiednie dla alergików.

Zaufaj specjalistom i pasjonatom w salonie fryzjerskim w Katowicach http://concepthair.pl/