Zalety firmowych kredytów na oświadczenie

Wielu przedsiębiorców zmaga się wiecznym brakiem gotówki, ciągle poszukując nowych pieniędzy na inwestycje czy też bieżące koszty prowadzenia działalności. Pierwsze kroki kierują zazwyczaj do banku, w którym posiadają konto składając wniosek o stosowny kredyt.
Starając się o niego właściciele firm chcą jak najbardziej ograniczyć wszystkie formalności, szukając jak najprostszych rozwiązań, które pozwolą im szybko otrzymać potrzebne pieniądze. Niestety kredyt bankowy to niekiedy istna urzędowa droga przez mękę, mnóstwo dokumentów do wypełnienia i wiele wymagań, które niekiedy jest bardzo trudno spełnić. Jednym z nich jest zazwyczaj przedstawienie swoich zdolności kredytowych. Dlatego bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich potrzebujących jak najszybszego zastrzyku gotówki jest kredyt dla firm na oświadczenie. Jest on dostępny w coraz większej liczbie banków, skraca wszelkie formalności i umożliwia szybkie otrzymanie potrzebnej kwoty pieniędzy.
Kiedy właściciel firmy zdecyduje się na kredyt dla firm na oświadczenie, nie musi składać w siedzibie banku przysłowiowego stosu papierów, zaświadczeń o dochodach czy innych dokumentów świadczących o kondycji finansowej prowadzonej firmy. Pracownik banku będzie on niego wymagał jedynie złożenia oświadczenia o uzyskiwanych dochodach, nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia. Wystarczy zadeklarować wysokość miesięcznych dochodów firmy, czasami może być potrzebny wyciąg z konta, ale tylko w przypadku gdy konto jest w innym banku niż ten w którym brany jest kredyt. Jeśli jest to ten sam bank to pracownik może sam potwierdzić wysokość dochodu i szybko podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Kredyt dla firm na oświadczenie może być brany w różnej wysokości, nawet do kilkuset tysięcy złotych. Zależy to oczywiście od pozytywnej historii kredytowej osoby korzystającej z tej oferty.
Jak widać ta forma kredytowania ma wiele niepodważalnych zalet i przez to cieszy się coraz większą popularnością. Wprowadza ją do swojej ofert coraz więcej banków, umożliwiając swoim klientom wzięcie pożyczki przy minimum formalności, co jest dla nich szansą na rozwój prowadzonej działalności.

Źródło informacji –  blog – http://okredytach.blog4u.pl/ , więcej o autorze wpisu: http://kredytna.bloog.pl/static,about,index.html